03. mars 2018 - 22:00
Partager sur:

Carlo Ruetz | Studio | samedi, 03. mars 2018

Carlo Ruetz (MINUS, SCI+TEC)
Ugur Project (Jeton Records, HardCutz records)
Alan Cutt (Jeton Records)

Richie Hawtin’in plak şirketi Minus’un yeni yıldızı Carlo Ruetz, Zorlu PSM ‘Studio”nun muhteşem atmosferinde, Istanbul`da!

Sadece Türkiye`nin değil, Dünya`nin en iyi sahnelerinden biri olan Zorlu PSM`nin cutting-edge atmosferinde, Dünya`nin en iyi elektronik müzik tınılarını, sadece müziği merkezinize koyarak deneyimleyeceksiniz.

Carlo Ruetz’in su yüzüne çıkması belki kısa zamanda olmadı. Ancak 2001’den beri decklerin başında olan Carlo’yu Richie Hawtin 2013’de keşfettikten sonra, kariyeri roket hızıyla yükseldi. Minus’tan çıkardığı EP’ler ve Space Ibiza’daki sansasyonel ENTER geceleri resident”liği, ona uluslararası anlamda bilinirlik kazandırdı. Bu arada Dubfire’ın SCI-TEC ve Kaiserdisco’nun KD RAW etiketlerinden çıkardığı eserler, Beatport Chart’larında hep en yukarılarda yer aldı. Şu an Dünya’nın en iyi DJ Mixer’i olarak kabul edilen PLAYdifferently Model 1’in da marka elçisi konumunda olan Carlo Ruetz, müziği ile sizi derinden etkileyecek.

Yaptığı prodüksiyonlar ve kendine has stili ile ülkemizin en yaratıcı isimlerinden biri olan, çıkardığı plaklar ve dijital EP’ler ile ülkemizi yurt dışında da temsil eden Ugur Project ve Jeton Records’un yeni yeteneklerinden Kaiserdisco ve Pig&Dan ile aynı sahneyi paylaşmış olan Alan Cutt gecenin ev sahipleri olacak.