31. juillet 2020 - 18:00
Bílej Medvěd, Plzen
Partager sur:

Beer Pong • CZECH CHAMP • Pilsen | vendredi, 31. juillet 2020

★ENGLISH BELOW★? BEST OF THE WEST! ??? CZECH CHAMP IN PILSEN ??BEER PONG - nejpopulárnější vysokoškolská hra v USA. 2 týmy, 2 hráči, 10 kelímků na každé straně stolu. Vítězí ta dvojice, která jako první trefí ping pongovým míčkem všechny kelímky soupeře. V Plzni jsme tuto zábavu přeměnili v unikátní sportovní zápolení. ??Kdo se stane vítězem speciálního letního turnaje v rámci PL a kdo bude korunován titulem BOTW - Czech Champ???? Už 31. července pokračuje pouť 10 oficiálních turnajů. Body z nich se automaticky všem účastníkům započítávají do tabulky. Vyhrát může opravdu každý a hrát se bude opět o spoustu cen.♥ CZECH CHAMP | 31. července 17:30 ♥Doraž v pátek 31. července do baru Bílej Medvěd, se svým parťákem poraž všechny soupeře a zvedni nad hlavu trofej pro vítěze!? Do kapsy ti strčíme více než ?1.000 Kč a domů si odneseš spoustu dalších cen od Snowbitch.cz! V industriální hale Bílého medvěda pokračuje plzeňská Beer Pong liga čtvrtým kolem! Přijďte vyhrát spoustu cen a připsat si třeba i nějaké body do ligové tabulky.?? Venku bude teplíčko, a proto roztopíme na venkovní zahrádce Grill! ?? Startovné je 300,- Kč za dvoučlenný tým. (Nezahrnuje pivo do hry?)Na nejlepší trojici čekají unikátní medaile, peníze na bar a další ceny od našich partnerů. ?? Všichni však zažijeme skvělou zábavu a pořádnou party. ?Každý tým v základní části odehraje 4 zápasy. Všechny dvojice pak podle bodů seřadíme do jedné tabulky a nejlepších 16-24-32 postoupí do Play-Off!⚠ Registraci do turnaje nám pošli do zpráv, nebo napiš do komentářů. ⚠•Pravidla/Rules:

Oficiální pravidla uznávaná The World Series of Beer Pong?

► www.bpcpilsen.cz/pravidla?Ceny?

1. místo - speciální trofej + CZECH CHAMP BOTW TITUL + CASH + další ceny

2. místo - speciální trofej + CASH + další ceny

3. místo - speciální trofej + CASH + další cenyBEST GIRLS - speciální trofej + CASH + další ceny

BEST NON-CZECH TEAM - speciální trofej + CASH + další ceny•Turnaj:

?Registrace od 17:30,­ Začátek turnaje 18:00?► PROČ DORAZIT? ◄

➙ nejpopulárnější vysokoškolská zábava v USA ✅

➙ soutěž o věcné ceny ✅

➙ akční drinky a večírek s DJs ✅► PARTNEŘI ◄

➙ Bílej Medvěd

➙ Mko Music Club

➙ Watt Music Club

➙ Snowbitch.cz

➙ ESN Pilsen

➙ Dodgeball PilsenBílej Medvěd a Beer Pong Club Pilsen děkuje všem za sdílení událost a rozeslání pozvánek vašim přátelům!★ ENGLISH ★Dear PLAYERS all over the world!Who will win the most challenging tournament in the Czech Republic? Who will be the Czech Champ in Battle Best of The West?!

Sign-Up Fee: 300 CZK per team (Beer not included)?4 preliminary rounds for all teams and the top 16-24-32 advance directly to the single elimination playoff. ?⚠Sign up in the comments on Facebook event or send us private message.⚠– 4 guaranteed games per player?

– American Red Cups??

– Profi Beer Pong Tables⭐?Prices?

1st place – Special trophy + CASH + CZECH CHAMP BOTW triumph + other prizes

2nd place – Special trophy + CASH + other prizes

3rd place – Special trophy + CASH + other prizesBEST GIRLS - Special trophy + CASH + other prizes

BEST NON-CZECH TEAM - Special trophy + CASH + other prizes?Rules: Official rules by The World Series of Beer Pong – www.bpcpilsen.cz/pravidla•Tournament:

?Registration 17:30,­ Start: 18:00?